dewalt_dfm2250050
DEWALT DFM2250050 Vertigo hanger voor hout met zelftappende schroefdraad M8 - 20x50 (100 st.)
 114,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • Vertigo-Beton M8 - 20X50
Kenmerken
  • Volledig stalen zelftappend schroefdraad bevestigingssysteem
  • Voor het ophangen van stalen draadstang verticaal bovenshoofd
  • Innovatief design zorgt voor betere grip
  • Binnenschroefdraadkoppeling voor eenvoudige montage
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905027377
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM2250050
Lengte
50 mm
Stuks
100,0
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M8 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
16,0 mm
Substraat
Universeel
Lengte
50,0 mm
Koptype
HEX
Koplengte
20,0 mm